ماموریت ها

ماموریت ها

ماموریت اصلی نوین روز

به 2 بخش مهم تفکیک می شود . بخش اول چاپ آگهی نامه مطبوعاتی و بخش دوم تبلیغات و فروش در فضاهای مجازی نوین روز

بخش اول :

ماموریت بخش مطبوعاتی نوین روز چاپ و توزیع آگهی نامه ساختمانی در سراسر ایران می باشد . از این رو تمامی تولیدکنندگان و واردکنندگان محصولات بهداشتی ساختمانی جدیدترین محصولات خود را از طریق ماهنامه نوین روز به تمامی فروشگاه ها و بنکداری های سراسر ایران حتی به دورترین مغازه های مرزی کشور در کمترین زمان ممکن و کمترین هزینه معرفی می کنند.

نحوه عملکرد :

تولید کننده یا واردکننده یک یا چند صفحه از مجله را از طریق قراردادی طبق تعرفه خریداری نموده سپس محصولات خود را به آتلیه عکاسی نوین روز واقع در ساختمان نوین روز ارسال می کند . در آتلیه عکاسی , عکس صنعتی از زوایای مختلف گرفته می شود و در نهایت عکس انتخابی به واحد آتلیه طراحی نوین روز تحویل داده شده تا طرح مناسب برای آن مجموعه با توجه به محصول در نظر گرفته شود. سپس بعد از تایید طرح توسط مجری طرح آماده شده همراه با طرح های دیگر وارد واحد صفحه بندی شده که از طریق نرم افزار های مرتبط صفحه بندی را انجام داده و طرح ها که هر ماهه با توجه به استقبال بی نظیر از عملکرد نوین روز حدود 400 الی 600 صفحه طرح می باشد و در نهایت به چاپخانه ارسال می گردد.

پس از چاپ این کتابها در قالب دو جلد ; جلد a طرحهای اصناف شیرآلات , تاسیسات و اکسسوری ساختمانی و جلد b چینی آلات , وان و جکوزی و سرامیک و کابینت روشویی و هود و سینک و گاز که در مجموع 8000 نسخه به چاپ می رسد و توسط 77 نفر از نیروهای پخش نوین روز  مستقر  در شهرستان ها , بین فروشگاه های بهداشتی ساختمانی 32 مرکز استان و بیش از 200 شهرستان توزیع می گردد.

بخش دوم :

ماموریت بخش دوم تبلیغات به صورت آنلاین میباشد که شامل اینستاگرام با 47 هزار فالوور بهداشتی ساختمانی و سایت نوین روز و سوشال های مطرح مانند فیسبوک و لینکداین و توییتر در راستای معرفی محصولات و تبلیغات مشتری های نوین روز در این فضاها ی مجازی میباشد.

نحوه عملکرد :

هر یک از مشتری های نوین روز در سایت مطرح و معتبر نوین روز یک صفحه اختصاصی دارا میباشند که در آن تمامی طرح ها و آگهی هایی که تا بحال در مجلات به چاپ رسانده اند قابل مشاهده میباشد . همچنین آدرس و شماره تلفن و نقشه مکانی و 3 نمونه از جدیدترین محصولات آن شرکت بعلاوه تصاویر طرح های جدید مشتریان هر ماهه در اینستاگرام  بارگزاری شده و محصولات انها بین 47 هزار فالوور ساختمانی نوین روز به اشتراک گذاشته میشود .

عضو شدن در گروه های تخصصی تلگرامی نوین روز که در سه گروه شیرالات – تاسیسات – هود , سینک , گاز و کابینت روشویی تقسیم می شوند و عضو های این گروه میتوانند تبلیغات خود را در بین همکاران و مدیران شرکتها و فروشگاه ها مربوط در صنف خود پخش کنند.

ارسال مجله دیجیتالی نوین روز در تمامی فضاهای مجازی که این قابلیت را به هر شخص می دهد که با یک کلیک تمامی تصاویر داخلی مجله مربوطه را در کمتر از 30 ثانیه با هر مدل دستگاه هوشمند مشاهده کند .